Etusivu / Yhteystiedot / Yhteyshenkilöt

Yhteyshenkilöt

Täältä löydät Man in Vanin yhteyshenkilöt. Ole hyvä ja käänny heidän puoleensa asiassasi.

Valtakunnallinen projektijohto ja kunnossapidon koordinointi:

Ari Pesonen

Kunnossapitopäällikkö

ari.pesonen@maninvan.fi

p. +358 45 262 5993

Eeli Koponen

Projektipäällikkö

eeli.koponen@maninvan.fi

p. +358 40 356 2507

Emilia Kiuru

Asiakkuuspäällikkö

emilia.kiuru@maninvan.fi

p. +358 40 778 1263

Helpi Uotinen

Asiakkuuspäällikkö

helpi.uotinen@maninvan.fi

p. +358 40 132 9991

Harri Mattila

Kehityspäällikkö

harri.mattila@maninvan.fi

p. +358 50 300 3627

Helena Vesterinen

Palvelukoordinaattori

helena.vesterinen@maninvan.fi

p. +358 46 920 7726

Helmi Hakala

Palvelukoordinaattori

helmi.hakala@maninvan.fi

p. +358 50 592 3331

Ida Yli-Heikkilä

Projektipäällikkö

ida.yli-heikkila@maninvan.fi

p. +358 40 137 1553

Jussi Stenroos

Asiakkuuspäällikkö

jussi.stenroos@maninvan.fi

p. +358 40 042 5828

Mari Walta

Projektipäällikkö

mari.walta@maninvan.fi

p. +358 40 414 0942

Mikko Liljeberg

Johtaja, kiinteistötekniikka

mikko.liljeberg@maninvan.fi

p. +358 40 826 3500

Timo Soinio

Projektipäällikkö

timo.soinio@maninvan.fi

p. +358 40 500 4274

Sopimukset ja myynti:

Harri Kärkkäinen

Liiketoiminnan kehityspäällikkö

harri.karkkainen@maninvan.fi

p. +358 40 483 8383

Jon Catani

Toimitusjohtaja

jon.catani@maninvan.fi

p. +358 50 381 7327

Tomi Pulkki

Liiketoimintajohtaja

tomi.pulkki@maninvan.fi

p. +358 46 850 1712

Asennus:

Jari Auvinen

Työnjohtaja

jari.auvinen@maninvan.fi

p. +358 50 917 8767

Niko Auvinen

Kirvesmies

niko.auvinen@maninvan.fi

p. +358 50 466 1445

Miika Kallio

ICT-asentaja

miika.kallio@maninvan.fi

p. +358 50 475 3960

Sami Piilo

Handyman

sami.piilo@maninvan.fi

p. +358 50 307 6899

Vesa Koljonen

Handyman

vesa.koljonen@maninvan.fi

p. +358 50 478 3109

Hallinto ja kehitys:

Annika Remes

Johdon ja myynnin assistentti

annika.remes@maninvan.fi

p. +358 50 467 5239

Miisa Puro

Taloushallinto

miisa.puro@maninvan.fi

p. +358 10 281 2570

Olli Martinheimo

Hallituksen puheenjohtaja

olli.martinheimo@maninvan.fi

p. +358 40 501 3333

Hangosta Ivaloon

Koordinoimme, johdamme ja tuotamme tarvitsemasi palvelut Hangosta Ivaloon. Saat meiltä valtakunnallisesti yhden yhteyspisteen ja tehokkaan työnohjausjärjestelmän kiinteistöjenne ja toimipisteidenne kunnossapito- ja muutostarpeisiin.

Tutustu palveluihimme