Etusivu / Yhteystiedot / Yhteyshenkilöt

Yhteyshenkilöt

Täältä löydät yhteyshenkilömme operatiivisissa asioissa. Tilaus- ja tarjouspyyntöasioissa saat aina nopeimmin apua soittamalla palvelukeskukseemme 010 281 2570 tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen huolto@maninvan.fi.

Valtakunnallinen kunnossapidon koordinointi:

Aleksi Sireeni

Kunnossapitopäällikkö

aleksi.sireeni@maninvan.fi

p. +358 50 431 9608

Anna Karjalainen

Palvelukoordinaattori

anna.karjalainen@maninvan.fi

p. +358 50 475 2101

Aylin Bedretdin-Aaltonen

Asiakkuuspäällikkö

aylin.aaltonen@maninvan.fi

p. +358 50 320 6444

Christine Heinonen

Palvelukoordinaattori

christine.heinonen@maninvan.fi

p. +358 50 592 3331

Emilia Kiuru

Palvelupäällikkö, tiiminvetäjä

emilia.kiuru@maninvan.fi

p. +358 40 778 1263

Helena Vesterinen

Palvelukoordinaattori

helena.vesterinen@maninvan.fi

p. +358 46 920 7726

Helpi Uotinen

Palvelupäällikkö

helpi.uotinen@maninvan.fi

p. +358 40 132 9991

Jussi Stenroos

Palvelupäällikkö

jussi.stenroos@maninvan.fi

p. +358 40 042 5828

Jutta Aslan

Palvelukoordinaattori

jutta.aslan@maninvan.fi

p. +358 44 287 1284

Petri Rahunen

Kunnossapitopäällikkö

petri.rahunen@maninvan.fi

p. +358 50 324 2019

Ruska

Operatiivisen toiminnan assistentti

huolto@maninvan.fi

p. +358 10 281 2570

Valtakunnallinen projektijohto:

Antti Leppänen

Projektipäällikkö

antti.leppanen@maninvan.fi

p. +358 50 306 9010

Eeli Koponen

Projektipäällikkö

eeli.koponen@maninvan.fi

p. +358 40 356 2507

Lauri Hulkkonen

Projektipäällikkö

lauri.hulkkonen@maninvan.fi

p. +358 40 579 5565

Mari Walta

Projektipäällikkö

mari.walta@maninvan.fi

p. +358 40 414 0942

Roni Björklund

Projektipäällikkö

roni.bjorklund@maninvan.fi

p. +358 50 438 3052

Sopimukset ja myynti:

Jon Catani

Toimitusjohtaja

jon.catani@maninvan.fi

Jukka Hautala

Myyntijohtaja

jukka.hautala@maninvan.fi

p. +358 40 774 1113

Tomi Pulkki

Liiketoimintajohtaja

tomi.pulkki@maninvan.fi

p. +358 46 850 1712

Asennus:

Miika Kallio

ICT-asentaja

miika.kallio@maninvan.fi

p. +358 50 475 3960

Sami Piilo

Handyman

sami.piilo@maninvan.fi

p. +358 50 307 6899

Samu Riutta

Handyman

samu.riutta@maninvan.fi

p. +358 50 467 8691

Vesa Koljonen

Handyman

vesa.koljonen@maninvan.fi

p. +358 50 478 3109

Hallinto:

Annika Remes

Johdon ja myynnin assistentti

annika.remes@maninvan.fi

p. +358 50 467 5239

Miisa Puro

Taloushallinto

miisa.puro@maninvan.fi

p. +358 10 281 2570

Olli Martinheimo

Hallituksen puheenjohtaja

olli.martinheimo@maninvan.fi

p. +358 40 501 3333

Susanna From

Taloushallinto

susanna.from@maninvan.fi

p. +358 50 386 9886

Hangosta Ivaloon

Koordinoimme, johdamme ja tuotamme tarvitsemasi palvelut Hangosta Ivaloon. Saat meiltä valtakunnallisesti yhden yhteyspisteen ja tehokkaan työnohjausjärjestelmän kiinteistöjenne ja toimipisteidenne kunnossapito- ja muutostarpeisiin.

Tutustu palveluihimme