Etusivu / Yhteystiedot / Yhteyshenkilöt

Yhteyshenkilöt

Täältä löydät yhteyshenkilömme operatiivisissa asioissa. Tilaus- ja tarjouspyyntöasioissa saat aina nopeimmin apua soittamalla palvelukeskukseemme 010 281 2570 tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen huolto@maninvan.fi.

Valtakunnallinen palvelukoordinointi:

Aylin Bedretdin-Aaltonen

Asiakkuuspäällikkö

aylin.aaltonen@maninvan.fi

p. +358 50 320 6444

Christine Heinonen

Palvelukoordinaattori

christine.heinonen@maninvan.fi

p. +358 50 592 3331

Eeva Lammasniemi

Palvelukoordinaattori

eeva.lammasniemi@maninvan.fi

p. +358 50 353 3552

Emilia Kiuru

Johtaja, Palvelukoordinointi

emilia.kiuru@maninvan.fi

p. +358 40 778 1263

Helena Vesterinen

Palvelukoordinaattori

helena.vesterinen@maninvan.fi

p. +358 46 920 7726

Heli Launiainen

Palvelukoordinaattori

heli.launiainen@maninvan.fi

p. +358 50 440 7319

Helpi Uotinen

Palvelupäällikkö

helpi.uotinen@maninvan.fi

p. +358 40 132 9991

Jada Ronimus

Palvelukoordinaattori

jada.ronimus@maninvan.fi

p. +358 45 124 7799

Jessica Makkonen

Palvelukoordinaattori

jessica.makkonen@maninvan.fi

p. +358 50 412 1639

Jussi Stenroos

Palvelupäällikkö

jussi.stenroos@maninvan.fi

p. +358 40 042 5828

Jutta Aslan

Palvelupäällikkö

jutta.aslan@maninvan.fi

p. +358 44 287 1284

Nora Kumpulainen

Palvelukeskustyöntekijä

nora.kumpulainen@maninvan.fi

p. +358 40 756 1563

Ruska

Operatiivisen toiminnan assistentti

huolto@maninvan.fi

p. +358 10 281 2570

Sanna Berghem

Palvelukoordinaattori

sanna.berghem@maninvan.fi

p. +358 44 589 9943

Tanja Mårtenson

Palvelukoordinaattori

tanja.martenson@maninvan.fi

p. +358 44 501 7436

Tekniset asiantuntijat:

Aleksi Sireeni

Kunnossapitopäällikkö

aleksi.sireeni@maninvan.fi

p. +358 50 431 9608

Janne Torri

Johtaja, jatkuvat palvelut

janne.torri@maninvan.fi

p. +358 50 346 2127

Petri Rahunen

Kunnossapitopäällikkö

petri.rahunen@maninvan.fi

p. +358 50 324 2019

Veli-Pekka Kivelä

Kunnossapitopäällikkö

veli-pekka.kivela@maninvan.fi

p. +358 40 707 1665

Valtakunnallinen projektijohto:

Antti Leppänen

Projektipäällikkö

antti.leppanen@maninvan.fi

p. +358 50 306 9010

Eeli Koponen

Projektipäällikkö

eeli.koponen@maninvan.fi

p. +358 40 356 2507

Henrik Backman

Projektipäällikkö

henrik.backman@maninvan.fi

p. +358 50 475 2101

Lauri Hulkkonen

Projektipäällikkö

lauri.hulkkonen@maninvan.fi

p. +358 44 240 7326

Mikko Kalliosaari

Projektipäällikkö

mikko.kalliosaari@maninvan.fi

p. +358 44 556 0494

Roni Björklund

Projektipäällikkö, tiiminvetäjä

roni.bjorklund@maninvan.fi

p. +358 50 438 3052

Sopimukset ja myynti:

Jon Catani

Toimitusjohtaja

jon.catani@maninvan.fi

Juho Pihlajaniemi

Asiakkuuspäällikkö

juho.pihlajaniemi@maninvan.fi

p. +358 44 013 0689

Jussi Mankki

International Expansion Manager

jussi.mankki@maninvan.fi

p. +358 40 506 0149

Tomi Pulkki

Liiketoimintajohtaja

tomi.pulkki@maninvan.fi

p. +358 46 850 1712

Veikko Karvonen

Asiakkuuspäällikkö

veikko.karvonen@maninvan.fi

p. +358 40 525 4489

Markus Karema-Jokinen

Markkinointijohtaja

markus.karema-jokinen@maninvan.fi

p. +358 40 776 3417

Kumppanuudet ja hankinnat:

Antti Koskinen

Kumppaniverkostopäällikkö

antti.koskinen@maninvan.fi

p. +358 50 473 7787

Asennus:

Markku Kokkonen

Handyman

markku.kokkonen@maninvan.fi

p. +358 50 478 3109

Miika Kallio

ICT-asentaja

miika.kallio@maninvan.fi

p. +358 50 475 3960

Sami Piilo

Handyman

sami.piilo@maninvan.fi

p. +358 50 307 6899

Samu Riutta

Handyman

samu.riutta@maninvan.fi

p. +358 50 467 8691

Hallinto:

Annika Remes

Johdon ja myynnin assistentti

annika.remes@maninvan.fi

p. +358 50 467 5239

Miisa Puro

Taloushallinto

miisa.puro@maninvan.fi

p. +358 10 281 2570

Olli Martinheimo

Hallituksen puheenjohtaja

olli.martinheimo@maninvan.fi

p. +358 40 501 3333

Susanna From

Taloushallinto

susanna.from@maninvan.fi

p. +358 50 386 9886

Dina Fierens

International Expansion Assistant

dina.fierens@maninvan.fi

Hangosta Ivaloon

Koordinoimme, johdamme ja tuotamme tarvitsemasi palvelut Hangosta Ivaloon. Saat meiltä valtakunnallisesti yhden yhteyspisteen ja tehokkaan työnohjausjärjestelmän kiinteistöjenne ja toimipisteidenne kunnossapito- ja muutostarpeisiin.

Tutustu palveluihimme