Tutustu tiimiin

Asennustiimi

Jari Auvinen
Työnjohtaja

Pitkän linjan rautainen ammattilainen rakennus-ja remontointialalla, lattiasta kattoon. Työnjohto, tarjouslaskenta ja projektien toteutus kohteissa ammattitaidolla.

“Kerralla kuntoon!”


jari.auvinen@maninvan.fi
+358 50 917 8767

Miika Kallio
ICT-asentaja

Erilaisten asennuksien asiantuntija

“Ongelmat on luotu ratkottaviksi.”


miika.kallio@maninvan.fi
+358 50 475 3960

Niko Auvinen
Kirvesmies

Kiinteistöjen kunnostukset ja muutostyöt. Maalaukset, lattiat ja kalusteasennukset. 

“Aina oppii uutta.”


niko.auvinen@maninvan.fi

SP

Sami Piilo
Handyman

“Mr. Yleisilme” omaa harvinaisen kyvyn nähdä asiat toimipisteen asiakkaan silmin. Usein löytää ja korjaa vian ennen kuin kukaan muu sitä ehtii edes huomata.

“Rakennusmiehen ulkokuori, käsityöläisen sydän.”


sami.piilo@maninvan.fi
+358 50 307 6899

Vesa Koljonen
Handyman

Handymanin ja kirvesmiehen hybridi. Perinnerakentaminen erityisen lähellä sydäntä.

“Hyvää tilattiin, mutta priimaa pukkaa.”


vesa.koljonen@maninvan.fi
+358 50 478 3109

Koordinointitiimi

Jussi Stenroos
Asiakkuuspäällikkö ja koordinointitiimin vetäjä

HoReCa-alan expertti, jolla pysyvät langat käsissä myös suuremmissa projektitöissä. Vahvuuksina laaja-alainen tietotaito ja muuntautumiskyky.

“Hyvä suunnittelu ehkäisee kalliita yllätyksiä toteutusvaiheessa.”


jussi.stenroos@maninvan.fi
+358 40 042 5828
LinkedIn

Emilia Kiuru
Asiakkuuspäällikkö

Koordinoinnin monipuolinen tehopakkaus! Selvittää, sumplii ja organisoi kinkkisimmätkin työtilaukset ansiokkaasti maaliin.

“Meiltähän tämä käy.”


emilia.kiuru@maninvan.fi
+358 40 778 1263
LinkedIn

Helena Vesterinen
Palvelukoordinaattori

Moniosaaja! Helenaan voit törmätä asennushaalarit päällä maalaus- ja pienkorjauksissa sekä toimistolla koordinoimassa työtilauksia.

“Ole aina iloisella päällä, niin kuin kissa liukkaalla jäällä.”


helena.vesterinen@maninvan.fi
+358 46 920 7726
LinkedIn

Helpi Uotinen
Asiakkuuspäällikkö

Pitkän linjan asiakaspalvelun ammattilainen, spesialiteettina ruotsinkielisten asiakkuuksien operatiivinen hallinta. Koordinoi työtilauksia ulkoaluehoidoista mainosteippauksiin ja pienkorjauksista medianäyttöjen asennuksiin.

“Koskaan ei voi kommunikoida liikaa.”


helpi.uotinen@maninvan.fi
+358 40 132 9991
LinkedIn

Projektitiimi

Eeli Koponen
Projektipäällikkö

Myymäläkalustaminen, sähköautojen latauspisteratkaisut ja huoltoasemarakentaminen

“Sitä saa mitä tilaa.”


eeli.koponen@maninvan.fi
+358 40 356 2507
LinkedIn

Harri Mattila
Projektipäällikkö

Projektitoiminnan kehittäminen ja teknisten ongelmien ratkonta

“Kehitys kehittyy.”


harri.mattila@maninvan.fi
+358 50 300 3627
LinkedIn

Mari Walta
Projektipäällikkö

Tila- ja sisustussuunnitelmat sekä myymälätilojen rakennus- ja korjausprojektit

“Aina löytyy ratkaisu.”


mari.walta@maninvan.fi
+358 40 414 0942
LinkedIn

Katso muiden yhteyshenkilöiden yhteystiedot täältä.